+48 22 864 18 00, +48 22 864 18 03

Firma PANTON zatrudni do swojego zespołu osobę na stanowisko:

Pracownik punktu poligraficznego

Naszym największym kapitałem są umiejętności i doświadczenia, które wykorzystujemy, posługując się nowoczesnymi maszynami drukarskimi wysokiej klasy. Dzięki synergii wiedzy i technologii zapewniamy wydruki z zachwycającym efektem PANTON.

Opis stanowiska:

  • obsługa Klienta;
  • przygotowywanie plików do wydruku;
  • obsługa drukarek, skanerów, ploterów i innych sprzętów kserograficznych.

Wymagania:

  • bardzo dobra obsługa komputera;
  • znajomość środowiska Corel Draw, Illustrator i AutoCad (tylko do druku);
  • umiejętność przygotowania plików do druku i znajomość mediów do druku;
  • znajomość obsługi skanera mało i wielkoformatowego;
  • umiejętność wykonywania czynności introligatorskich: składanie rysunków, bigowanie, cięcie, oprawianie, laminowanie;
  • doświadczenie w branży poligraficznej;
  • dyspozycyjność do pracy na pełen etat;
  • umiejętność współpracy z Klientami;
  • zaangażowanie oraz wysoka kultura osobista;
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • dobrą atmosferę pracy w zgranym, energicznym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres praca@panton.pl
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.